• 0322 455 35 00
  • info@adana.bel.tr
  • Belediye Başkanı – Zeydan Karalar
    • Danışmanlar
      • İsmail Boyraz
        • Mürüvet Sızlı
          • Abdulkadir Küreksiz
            • İpek Sabah Aynal
              • Uzm. Dr. Rıza Mete
              • Teftiş Kurulu Başkanlığı – Mahmut Özdiker
                • Müfettiş -- Pınar Kaya
                  • Müfettiş -- Reha Bertan Günay
                    • Teftiş Kurulu Şube Müdürlüğü –
                    • İç Denetim Birim Başkanlığı - Erkan Artan
                      • Mustafa Baysal
                        • Mehmet İnan
                          • Emel Barış
                            • Ahmet Çil
                              • Mehmet Okşaş
                              • Hukuk Müşavirliği - I.Hukuk Müşavirliği –Av. Ali Akıncı
                                • Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Kahraman
                                  • Hatice Ercan
                                    • Nevin Eşelioğlu Sezgili
                                      • Pelin Haseki
                                        • Leyla Kaman
                                        • Özel Kalem Müdürlüğü – Ejder Mehmet Sıkık
                                          • Genel Sekreter – Dr.Ergül Halisçelik
                                            • İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı – Fatih Yıldız
                                              • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Adil Deveci
                                                • Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü – Ali Bülbül
                                                  • Personel Şube Müdürlüğü – Oray Ağar
                                                    • Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü – Adem Yavuz Kıreker
                                                    • Mezarlıklar Daire Başkanlığı – Mekin Şahin
                                                      • Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü – A. Ergin Kiser
                                                        • Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü – A. Ergin Kiser
                                                          • Mezarlıklar İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü – Bahadır Kılıçarslan
                                                          • Genel Sekreter Yardımcısı – Dr.Ergül Halisçelik
                                                            • Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı – Dr. Muhsin İnal
                                                              • Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü - Aytekin Şahin
                                                                • Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü – Tamer Leba
                                                                  • Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü – Selami Burak
                                                                    • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü – Duygu Argunşah
                                                                    • Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı – Galip Reha Ertekin
                                                                      • Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Dr.Muhsin İnal
                                                                        • Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü –Dr. Levent Cemal Güngör
                                                                          • Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü – Feride Hankaş
                                                                            • Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü – Ayhan Akkaya
                                                                              • İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü – Mehmet Özsöyler
                                                                                • Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü – Galip Reha Ertekin
                                                                                • İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı – Mansur Aladağ
                                                                                  • Adana Halk Ekmek ve Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü – Şehmus Alparslan
                                                                                    • Hal Şube Müdürlüğü – Yasin Yüksekbaş
                                                                                      • Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü – Esin Güvercin Altıokka
                                                                                        • İştirakler Şube Müdürlüğü – Zeynep Yaşar Şahin
                                                                                          • Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü – Ercan Kandemir
                                                                                          • Satınalma Daire Başkanlığı – Fehmi Korkmaz
                                                                                            • İhale Şube Müdürlüğü – Mehmet Emin Atayan
                                                                                              • Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü – Sezen Kamışlı Sallahoğlu
                                                                                                • Satınalma Şube Müdürlüğü – Talip Can Çetin
                                                                                                • Etüd ve Projeler Daire Başkanlığı – Suphi Civelek
                                                                                                  • Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü – Gülcan Keskin
                                                                                                    • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü – Çağrı Ün
                                                                                                      • Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü – Güney Çabuk
                                                                                                    • Genel Sekreter Yardımcısı – Av.Türkan Eşli
                                                                                                      • Fen İşleri Daire Başkanlığı – Öner Aka
                                                                                                        • Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Özlem Hilal
                                                                                                          • Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü – İsmail Ulaş
                                                                                                            • Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü – Ece Renklioğlu
                                                                                                              • Yol Şube Müdürlüğü – Erol Zorlu
                                                                                                              • İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı – Oktay Karakuş
                                                                                                                • Harita Şube Müdürlüğü – Hüseyin Avşar
                                                                                                                  • İmar Planlama Şube Müdürlüğü – İlker Söğüt
                                                                                                                    • İmar Uygulama Şube Müdürlüğü – Nesrin Akdoğan
                                                                                                                      • Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü – Mediha Didem Öğütçü
                                                                                                                      • Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı – İlyas Kıran
                                                                                                                        • Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü – Arman Aydoğan
                                                                                                                          • Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü – Neslişah Çürük
                                                                                                                            • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü – Burhan Aşan
                                                                                                                              • Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü – Emine Aslı Baykan
                                                                                                                              • Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı – Özlem Karaoğlan
                                                                                                                                • Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü – Mehmet Çulcu
                                                                                                                                  • Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü – Sabri Erenoğlu
                                                                                                                                    • Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü – Şahin Kıl
                                                                                                                                    • Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı – Figen Dur
                                                                                                                                      • Arşiv Şube Müdürlüğü – Adnan Demirağ
                                                                                                                                        • Encümen Şube Müdürlüğü – Figen Dur
                                                                                                                                          • Meclis Şube Müdürlüğü – Deniz Poyraz
                                                                                                                                            • Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü – Ayşe Küçükeran
                                                                                                                                            • Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı – İbrahim Hakverdi
                                                                                                                                              • Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü – İbrahim Hakverdi
                                                                                                                                                • Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü – Fatih Muhammet Yılmaz
                                                                                                                                                  • Kozan İlçe Şube Müdürlüğü – İlhami Orhan
                                                                                                                                                    • Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü – Hakan Atasever
                                                                                                                                                      • Karataş İlçe Şube Müdürlüğü – Burhan Onuk
                                                                                                                                                        • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü – İrfan Irmak
                                                                                                                                                        • İtfaiye Daire Başkanlığı – Nihat Sarraf
                                                                                                                                                          • İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü – Hüseyin Gezmez
                                                                                                                                                            • İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Hünkar Görür
                                                                                                                                                              • İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü – Hüseyin Gezmez
                                                                                                                                                                • İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü – Nihat Sarraf
                                                                                                                                                                • Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı – Mehmet Temel
                                                                                                                                                                  • Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğü – Ramazan Akyol
                                                                                                                                                                    • Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü – Eyüp Eğe
                                                                                                                                                                    • Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı -
                                                                                                                                                                      • Kadın Eğitim ve Araştırma Şube Müdürlüğü -
                                                                                                                                                                        • Kadın Ekonomisini Güçlendirme Şube Müdürlüğü -
                                                                                                                                                                      • Genel Sekreter Yardımcısı - Dr. İsmail Güneş
                                                                                                                                                                        • Zabıta Daire Başkanlığı – Tarık Öncel
                                                                                                                                                                          • Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                                                                                                                            • Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                                                                                                                              • Zabıta Destek Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                                                                                                                                • Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                                                                                                                                  • Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü – Kadir Palabıyık
                                                                                                                                                                                  • Mali Hizmetler Daire Başkanlığı – Aliye Aslankaçıran
                                                                                                                                                                                    • Gelir Şube Müdürlüğü –Bahadır Özdemir
                                                                                                                                                                                      • Gider Şube Müdürlüğü – Mehmet Ali Cop
                                                                                                                                                                                        • İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü – Ahmet Yıldıray Şimşek
                                                                                                                                                                                          • İç Kontrol Şube Müdürlüğü – Enver Kayalı
                                                                                                                                                                                            • İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü – Cem Duman
                                                                                                                                                                                              • Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü – Hasan Emuce
                                                                                                                                                                                                • Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü – Mesut Çetiner
                                                                                                                                                                                                  • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü – Zekiye Eskiyörük
                                                                                                                                                                                                  • Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı – Dr.İsmail Güneş
                                                                                                                                                                                                    • Basın Yayın Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan
                                                                                                                                                                                                      • Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
                                                                                                                                                                                                        • Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü – Bedir Kocaoğlu
                                                                                                                                                                                                          • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan
                                                                                                                                                                                                            • Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
                                                                                                                                                                                                            • Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı – Mahmut Göğebakan
                                                                                                                                                                                                              • Evlendirme Şube Müdürlüğü – Mehmet Özdemir
                                                                                                                                                                                                                • Konservatuvar Şube Müdürlüğü – Dr. Ali Dagistan
                                                                                                                                                                                                                  • Kültür Şube Müdürlüğü – Mahmut Göğebakan
                                                                                                                                                                                                                    • Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü – İlhan Taş
                                                                                                                                                                                                                      • Tiyatro Şube Müdürlüğü – Mahmut Göğebakan
                                                                                                                                                                                                                      • Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı – Remzi Kankılıç
                                                                                                                                                                                                                        • Hasar Tespit Şube Müdürlüğü – Mükremin Bakır
                                                                                                                                                                                                                          • Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü – Muzaffer Adıgüzel
                                                                                                                                                                                                                            • Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü – Vedat Kikizade
                                                                                                                                                                                                                            • Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı – Hasan Deda Büyüköztürk
                                                                                                                                                                                                                              • Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü – Dr. Ramazan Özdemir
                                                                                                                                                                                                                                • Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Zehra Durak
                                                                                                                                                                                                                                  • Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Arif Kanber
                                                                                                                                                                                                                                  • Bilgi İşlem Daire Başkanlığı – Dr. İsmail Güneş
                                                                                                                                                                                                                                    • Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü –
                                                                                                                                                                                                                                      • Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü – Çilem Konaklı
                                                                                                                                                                                                                                    • Genel Sekreter Yardımcısı – Gülşen Birgül Ağdemir
                                                                                                                                                                                                                                      • Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Hıdır Gümüşdamla
                                                                                                                                                                                                                                        • İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü – Hıdır Gümüşdamla
                                                                                                                                                                                                                                          • Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü – Mağfer Yıldırım
                                                                                                                                                                                                                                          • Ulaşım Daire Başkanlığı – Dr. Murat Kütükçü
                                                                                                                                                                                                                                            • Otobüs Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
                                                                                                                                                                                                                                              • Raylı Sistem Şube Müdürlüğü – Mehmet Mak
                                                                                                                                                                                                                                                • Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü – Çağrı Çelik
                                                                                                                                                                                                                                                  • Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü – Önder Alpagot
                                                                                                                                                                                                                                                    • Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
                                                                                                                                                                                                                                                      • Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ
                                                                                                                                                                                                                                                        • Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü – Neslihan Emine Barış